Çiçekçiler için Eticaret Sitesi

 Ana Sayfa / / Çiçekçiler için Eticaret Sitesi

Profesyonel bir e-ticaret işletmesi yönetmek istiyorsanız, e-ticaret için kullanacağınız web sitesi de profesyonel olmalıdır. Hem alt yapısı teknolojiye uygun olmalı hem de siteniz tabet ve diğer mobil cihazlarda kolay görünür olarak tasarlanmalıdır.

Çiçekçiler için eticaret sitesi

E-ticaret sitesi kurmak isteyen Çiçekçiler...Şimdi herşey sizin için hazır...

Çiçekçiler, eticaret pazarının gelişmesiyle birlikte kendilerine internet üzerinde bir pazar aramayabaşladılar. 2010 yıllarının başında çok yaygın bi şekilde bu talep yoğun olarak artmaya başladı. Fakat günümüz şartları düşünüldüğünde çiçekçi ofislerinde genelde çalışan kişi sayısı 1 yada 2 olduğu için yapılacak e-ticaret sitesi tasarımınında bu kişilerin kullanabileceği tarzda kolay ve yönetilebilir olması mutlaktı. Bu nedenle çektikleri resimleri anında e-ticaret sitesi ürün sayfalarına eklemeleri gerekmekteydi.

Ayrıca ticaret hacmi olarak bakıldığında genelde çiçeklerin banka ile çok fazla işi olmadığı için bankalardan Sanal POS almakta güçlüklerle karşılaştıklarını gördük. Bu güçlüğü gidermek ve onlara zaman kazandırmak için PAYPAL entegrasyonu ile eticaret sitesi yazılımımızı birleştirdik. Böylece çiçekçi olarak sanal mağaza açmak isteyen kişiler aynı gün Kredi Kartı ile satış yapabilir durumda olacaktı. Yapılan testlerin başarılı olarak sonuçlanması ile PAYPAL Kredi Kartlı tahsilat sistemiyle eticaret sitesi uygulamamız başarıl bir şekilde internet üzerinde yayına başladı. Hatta bu yazılımı alan çiçekçiler başlangıçta e-ticaret işine girerken korktuklarını ifade ediyorlardı. Sonradan E-ticaret Nova paketi ile tanışınca çok rahat bir sanal mağaza işletimi olduğunu bizimle paylaştılar.
 
Eticaret sitesi güncellemelerinizi kullanımı kolay bir yönetim paneli ile gerçekleştireceksiniz. Biz yönetim panelimizi herkesin kullanabileceği şekle getirdik. Birkaç tık ile ürün ekleyin veya ürünlerinizi silin. Sınırsız sayıda kategori açabilir ve sınırsız sayıda ürün ekleyebilirsiniz. Üstelik tüm bunları yaparken ne kadar yerim kaldı hosting alanımda diye de düşünmeyin. Herşeyiyle sınırsız bir alan kapasiteniz ve sınırsız ürün güncelleme hakkınız bulunmaktadır.

E-ticaret sitemize çiçek satışı için gerekli olan bir çok özelliği de ekledik. Ancak farklı eticaret paketlerimizi seçmeniz halice grafik tasarımı farklı olan projeyi de sizin için Sanal Çiçek Store haline getirebiliriz. Müşterileriniz hangi bölgeye hangi saatte çiçek göndermek istiyorsa sipraişi verebilir. Hizmet vereceğiniz bölgeleri yönetim panelinden kendiniz güncelleyebilirsiniz.

Teknik destek olarak bize ihtiyaç duyduğunuzda web sitemiz üzerinden veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca sadece yaşadığınız teknik problemlerle ilgili değil google SEO, sosyal medya gibi konularda da bize danışabilirsiniz. Unutmayın ki Mühendislik ekibi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bünyemizde çalışan herkes Üniversite tahsili görmüş ve konusunda uzman bir ekiptir.