Tesettür Giyim Eticaret Sitesi

 Ana Sayfa / / Tesettür Giyim Eticaret Sitesi
Tesettür giyim eticaret sitesi

Tesettür Giyim E-ticaret Sitesi Kuruyoruz

10 yıl öncesine kadar belki konuşulması bile olay konusu olurken bu gün bir moda akımı bile kendi içinde yaşanan tesettür giyim, ekranlarımızın önündeki sanal dünyada da hızla ilerleme göstermeye başladı. Günümüzde tesettür modası hiç de azımsanmayacak paralar kazanılan bir pazardır. Bu pazardan kendine pay elde etmek isteyen firmalar e-ticaret sitesi yazılımı satın alarak bu işe soyundular. Tesettür giyim sektörü başlı başına kendi içinde bir çok guruba ayrıldığından dolayı sadece tesettüre özel e-ticaret sitesi açılması bir bakıma nokta atışı yapılması anlamını taşımaktadır. Bu nedenle bu sektörde e-ticaret işine giren kişilerin başarısız olmalarının düşünülmesi yanlıştır.
 
Bu kadar karlı bir sektörde eticaret sitesi üzerinden para kazanıldığını gören diğer sanal mağaza işletmecileri de kendi mağazalarına tesettür giyim bölümü eklemeye başladı. Günümüzde bir çok giyim üzerine açılan eticaret sitesinin bir bölümünün tesettür giyim modası reyonları olduğunu görmekteyiz. Tabi bu modayı oluşturan ana bayi niteliğindeki firmalarında e-ticaret sitelerini desteklemek için teknolojik alt yapı sunmaları da tesettür giyimdeki e-ticaret işlem hacmini arttırmıştır.
 
Tesettür giyim ürünlerini XML yöntemiyle eticaret sitelerine otomatik ekleyen e-ticaret sitesi işletmecileri, zamandan tasarruf ederek ürünlerin her daim güncel fiyat ve ürün bilgilerini sitelerine otomatik indirerek kendi sitelerinin de güncel olmasını sağlamaktadırlar. Bizim e-ticaret sitesi yazılım ürünlerimiz XML entegrasyonu yapılabilen bir yazılım içermektedir. Tek yapılması gereken XML ürün bilgilerini alacağınız firmadan, entegre edilecek XML kod yapısını bize ulaştırmalarını sağlamanızdır.
 
Eticaret sitesi kurulum maliyetleri sabit olan tek firma niteliğini taşımamız nedeniyle bizden satın alacağınız eticaret siteleri için süpriz fiyatlarla asla karşılaşmazsınız. Yaptığımız tüm kurulumlar anahtar teslim fiyatları içermektedir. Üstelik alternatif sanal POS sistemlerinin en iyisi olan PAYPAL sistemi, ücretsiz entegrasyon ile sitenize kurulu bir şekilde gelmektedir.
 
E-ticaret sitesi danışmanlığı için ziyaret ettiğimiz bir firmaya gittiğimiz gün sadece mail yolu ile o zman eticaret sitesi olmayan firmadan 17 adet Almanya ve 21 adet Fransa'dan tesettür giyim siparişi olduğunu görmüştük. Yurtdışından bile bu modaya talep olması bizim de eticaret yazılımı üzerine daha da eğilmemizi sağlamıştır.
 
Eticaret konuları harici verdiğimiz diğer danışmanlık hizmetleri içerisinde SEO çalışmaları ve sosyal medya danışmanlığıda yer almaktadır. Site içeriklerini eklerken nelere dikkat edeceğinizi veya siteniz ile ilgili geliştirmeleri beraber nasıl yapacağımızı organize edeceğimiz bu toplantılarda görüşmekteyiz. Eticaret sitesi kurma projeleriniz için bizimle detaylı görüşebiilirsiniz.