PAYPAL Api Entegrasyon

 Ana Sayfa / / PAYPAL Api Entegrasyon
PayPal ödeme çözümünüzü online mağazanız veya alışveriş sepetinizle entegre etmek için API uygulaması entegrasyonu yapıyoruz. Artık bankaların sanal POS hizmetlerini kullanmadan kredi kartı ile web sitenizden satış yapabilirsiniz.

Paypal ile kredi kartı API entegrasyonu her zaman ücretsizdir, satış yaptığınızda geçerli olan standart oran %3,4 + 0,45 TL tutarındadır ancak satış hacimlerinize göre daha düşük oranlardan yararlanabilirsiniz. Müşterilerinizin kredi kartı extrelerinde 11 karaktere kadar firma isminizin görüntülenmesi sağlanır. PayPal ile aylık 4.500,00 TL tutarından daha fazla satış yapıyorsanız yada dernek ve vakıf iseniz %2,4 + 0,45 TL gibi daha düşük oranlardan yararlanabilirsiniz.

 
  • Satış Yapın

  • Aylık satış hacimlerine göre komisyon oranları %2,4 + 0,45 TL oranına kadar düşebilir. Paranızı Türkiye banka hesaplarına istediğiniz anda çekebilirsiniz.
  • Ticari Hesap Açın

  • PayPal hesaplarıyla, kredi ve banka kartlarıyla ödeme almaya hemen başlayabilirsiniz. Kurulum ücretleri ya da aylık sabit ücretler yoktur.
  • Raporlama Merkezi

  • İşletmenizin performansını hızlı ve aylık bir genel bakış ile ölçün. İşlemleri veya itirazları tek tek arayın.
 

Zaten kredi kartı ödemelerini kabul ediyorsanız yada Havale/EFT ile çalışan bir siteniz var ve bunu Kredi Kartı sistemine entegre etmeyi düşünüyorsanız PayPal ile ödeme yapmayı tercih eden müşteriler için ödeme düğmemizi sitenize ekliyoruz. PayPal, kullanıcıların e-posta ve gönderim adresi de dahil olmak üzere mevcut PayPal hesaplarındaki bilgileri kullandığı için, müşterilerinizin bu bilgileri yeniden girmeden satın alma işlemlerini hızlıca tamamlamalarına imkan verir.


PayPal yurtdışına da satış yapmak için iyi bir yoldur: 190 ülkede, 25 para biriminde ödeme kabul edebilirsiniz. Dünya çapında 110 milyondan fazla aktif PayPal kullanıcısına ulaşabilirsiniz.


PayPal'ı web sitenize entegre etmek istiyorsanız veya online satışlarla ilgili sorularınız varsa lütfen bize yazın. Sitenizde yalnızca birkaç tıkla müşterilerinizin kredi ve banka kartlarından veya PayPal bakiyelerinden hızlıca ödeme alabilirsiniz. Kurulum hızlı ve kolaydır. Her adımda yanınızdayız.

 

Daha fazla müşteriye ulaşın !

Milyonlarca online alışveriş yapan müşteri PayPal ile ödeme yapmayı tercih ediyor. Herkesin peşinde koştuğu paypal çözümü için bizi arayın (0216) 472 65 64 Marenova Bilişim bir PayPal çözüm ortağıdır.