Google SEO Çalışması

 Ana Sayfa / / Google SEO Çalışması
Google seo optimizasyon

SEO Arama motoru Optimizasyonu ve Web Sitesi Desteği

Google SEO Optimizasyon şüphesiz dalgaların sıklıkla olduğu bir sektördeyseniz, hızınızı o kadar iyi tutmalısınız. Sizi amacınıza ulaştırmak için bir kaptana ihtiyacınız var. Ayrıca web sitenizi SEO ile güçlendirmeniz yararınıza olacaktır.

 

Seo optimizasyonda dikkat edilmesi gereken ön önemli nokta ise özgün içerik girişleridir. Web sitesinde yazdığınız içeriğin size ait olmasına dikkat etmelisiniz. Başka yerlerden kopyalayıp uyarlayarak düzenlediğiniz kopya içerikler ne yazikki seo optimizasyon işinize engel olacaktır. Böyle bir çalışma yaptıysanız şayet, bu seo optimizasyonda kopyaladığınız yerin değerinin yükselmesine neden olacaktır. Bu denele kopya içeriklerden uzak durmalısınız. Bunun yerine ürünleriniz yada hizmetlerinizle ilgili yazılar yazmaya özen gösterin. Böylece bu kelimelerle ilgili google'da bulunma şansınız çok daha fazla artar.

 

Web sitenizde güncel haber ve duyurular alanları oluşturunç Bu oluşturduğun alanları sürekli güncel tutmaya özen gösterin. Bu alanlar ne kadar çok güncellenirse, arama motorları ve ziyaretçiler tarafından o kadar çok dikkat çekici bir web sitesi olacaktır.

 

Arama Motoru Google ile gücünüze güç katmak ve taleplerinize karşılık bulmak için en iyi seçiminiz Google SEO Optimizasyon hizmetini almaktır. Şöyle ki bu çalışma web sitenizin arama sonuçlarında yıldız gibi parlamasını ve hedef müşteri kitlenize ulaşmanızı sağlayacaktır. Önemli olan teknikleri uygulayan Google SEO şirketinize oldukça verimli sonuçlar da sağlar. Bu uygulamalar farklı ve yararlı olmasının yanı sıra rakiplerinizden önde olmanızı sağlamaktadır.

 

Özel raporlama ile tüm site sayfalarını inceliyoruz ve tamamında optimizasyon uyguluyoruz.
Web sitenizin web ve mobil kullanıcılar için ne kadar uygun olduğunu, web sitenizin tasarımının kalitesini ve online olarak ne kadar iyi pazarlandığını inceliyoruz. Analytics ile sitenizin ziyaretçi davranışlarını detaylı analiz ediyoruz. Tüm tarayıcılarla uyumluluk testini yapıyoruz.


Biz bu çalışmayı web sitenize uygulamanızı tembih etmiyoruz. Doğru yolda nasıl bir başarı yakalayabileceğinizi ve başarı yüzdesinin kaç olabileceğini tahmin edebiliyoruz. Yüzde yüz bir sonuç alınabilir ve bu işlemi ancak Google SEO Optimizasyon aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Standart Seo çalışmalarımızda Meta Tag Analizi, Alternatif Metinler Analizi, Resimlerle ilgili Alt tagler Analizi, Kırık Linkler Analizi, Hatalı Sayfalar Analizi, URL Formatı Analizi, İçerik Miktarı Analizi, Sosyal Medya Analizleri, Google Analytics Analizi, Google Analytics Kurulumu, Mobil Uyumluluk Analizi, Ulaşılabilirlik Analizi, Site Trafiği Ölçümlemeleri, Detaylı Rakip Analizi gibi analiz işlemleri yapılmaktadır.

 

Sitenizin SEO'ya uygun hale getirilmesi için Standart SEO çalışması 1250 TL'ye yapılmaktadır.

 

KELİME BAŞI FİYAT HESAPLAMA
Belirleyeceğiniz kelimenin aranma hacmi ve rekabetine göre Kelime Başı SEO fiyatlandırılması yapılır.

Örneğin aranma hacmi 1600 olan ama rekabeti Orta olan bir kelime için Seo ücretinin 6 aylık fiyatı 1200 TL, aylık fiyatı ise 200 TL'dir. Min 6 Aylık ile 9 ay arası SEO anlaşması ve çalışması yapılmaktadır.

6 Aylık SEO Fiyatlandırılması

Aranma Hacmi Rekabet değeri Maliyet
1000 (her 1000 lik blok) Yüksek 800 TL
1000 Orta 600 TL
1000 Düşük 400 TL
     


SEO desteği çalışması ise min. 6 aylık sözleşme ile aylık standart tarife + kelime ücreti ile gerçekleşmektedir. SEO desteğinde Blog Sayfalarına Makale Yazılması, Haber Sitelerine Makale Yazılması, varsa Video Sitelerine Backlink Çalışması, Hemen Çıkma Oranları Yüksek Sayfaların Analizi, Site İçi Optimizasyonlar, Seo Destek Toplantısı (6 ay süreyle) gibi hizmetler sunulmaktadır. 6 aylık SEO DESTEK paketinde aylık 225 USD ücret ödenir. SEO yapılması istenilen kelimeler için ayrıca ücret ödenecektir. Kelimelerin fiyatları rekabet analizine göre değişmektedir.

SEO Desteği çalışması min 6 ay sözleşme ile yapılmaktadır.

 

Web sitenizin sayfalarında tanımlı başlıklar dahi SEO Desteği kapsamında incelenir. Başlıklar, arama motorlarının web sayfasını taramaları için gereklidir. Kullanıcıların web sitesi içeriğine kolay ulaşımını sağlar ve web sitesi optimizasyonu için önemli bir adımdır.