Bayilik

 Ana Sayfa / / Bayilik
Siz de Marenova'nın süper web sitesi paket yazılımlarını ve E-ticaret sitesi yazılımlarını hiç bir teknik bilgiye sahip olmadan, üstün yazılılım mimarisi ile geliştirilmiş ASP.NET c# yazılım dili kullanılmış ürünlerini satarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Müşterilerinize kurulum yaptığımız sitelerde kesinlikle MARENOVA.NET copyright bilgileri yer almaz. Web siteleri ve e-ticaret siteleri yönetim paneli ile güncellenmektedir. Bu güncellemeleri müşterileriniz kendi başlarına yapabilecekleri gibi siz de belirli bir ücret karşılığında sitelerini güncelleyerek gelirlerinizi daha da arttırabilirsiniz. Marenova yazılım çözümleri bayisi olabilmek için ön bakiye olan KDV dahil 1500 TL 'yi resmi hesaplarımıza yatırmanız gerekmektedir. Yapacağınız satışlar bu ön bakiyeden düşülecektir.

 
  • Web sitesi bayiliği
  • Web Sitesi Bayiliği

  • Web sitesi yapımı konusunda bilginiz ve tecrübeniz yoksa, yönetim paneli olan kendi kendine güncellenebilir süper web sitesi paketlerimizi satarak gelir elde edebilirsiniz. Google SEO uyumlu mobil web sitelerini çok kolay satabileceksiniz.
  • Eticaret bayiliği
  • E-ticaret Sitesi Bayiliği

  • E-ticaret sitesi kurmak baştan sona tecrübe ister. Gerek güvenlik sertifikası gerekse sepet adımları normal site yapımına göre çok daha zordur. Profesyonel eticaret uygulamasını bizimle yardımımızla müşterilerinize sunabilirsiniz.
  • Kazancınızı Arttırın
  • Kazancınızı arttırın

  • Müşterilerinizin web sitesini siz kendiniz de güncelleyebilir ve bunun için ek bir güncelleme ücreti alabilirsiniz. Böylelikle web sitesinin profesyonel olarak güncel kalmasını isteyen müşterilerinize bu hizmeti vererek kazancınızı arttırabilirsiniz.
 

Kendi müşteri portföyünüzü güvenilir Marenova Web ürünleriyle oluşturabilirsiniz. Satışını yaptığınız web sitelerinin footer yani copyright alanlarında LOGOLARIMIZI eklemiyoruz. Satışını yaptığınız web sitelerinin hostinglerini tek bir panel üzerinden sürelerini kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz Domain'lerini dahi kendi panelinizden takip edebilirsiniz.


Bayi olabilmek için KDV dahil 1500 TL tutarını hesap numaralarımıza yatırmalısınız. Tutar yattığı tarih itibari ile 3 ay içinde en az 3 adet web sitesi satışı yapmalısınız veya 2 adet e-ticaret sitesi satışı yapmış olmanız gerekir. Web sitelerini alış fiyatınız sitemiz üzerinde gördüğünüz rakalamların %15 indirimli halidir. E-ticaret sitelerinde indirim hakkınız ise %10'dur.


Süper web sitesi bayiliği için ön ödeme yapan bayilerin ilk 3 ay içinde 3 siteyi satamamaları yada 1 e-ticaret sitesi satamamaları durumunda bayilikleri iptal olunur. Yatırılan bakiye geri iade edilmez. Bayiler sattış yaptıkları müşteriler ile ilgili geriye dönük hiç bir hak iddaa edemez.

Ancak başarılı bayi konumundaki satış temsilcisi, koşulları yerine getirdiği takdirde yıllık yenileme ücreti olan hosting ödemelerini %30 indirimli olarak yapar.

 

Sizde bayimiz olup kazancınızı arttırmak veya ek gelir elde etmek için bizimle iletişime geçin.

Bayimiz olabilmek için bizi hemen şimdi 0216 472 65 64 'ten  arayabilirsiniz...