Web Sitesi Fiyat Hesaplama

 Ana Sayfa / / Web Sitesi Fiyat Hesaplama

Bir web sitesi ihtiyacınız var ve sizin için sunduğumuz hazır web sitesi çözümleri tam olarak ihtiyacınızı karşılamıyorsa, web sitesi fiyat hesaplama uygulaması sayesinde ihtiyacınıza uygun web sitesi bütçe analizini gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlandırma tahmini olarak yapılmaktadır ancak gerçeğe çok yakındır.

 

Daha uygun fiyatlı web sitesi çözümleri için web sitesi tasarımı sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Yukarıda seçmiş olduğunuz seçeneklerde "Yönetim Paneli" seçeneği eklendiği takdirde MS SQL 2008 veri tabanı ihtiyacı oluşacaktır ve bu veri tabanı hizmeti firmamız tarafından size ücretsiz olarak sağlanacaktır.

 

Domain hizmeti farklı firmada olan müşterilerimiz için NS (Name SERVER) kayıtlarını Marenova DNS'lerine yönlendirmeleri halinde sitelerini Marenova sunucularında Hosting etme kolaylığı bulabilirler. Hosting Paketlerimizde Erotik ve Pornografik içeriklerin bulundurulması YASAKTIR. Bu yayın içeriğinin tespit edildiği hosting hesapları durdurulur, ödeme geri iadesi yoktur ve müşteri bilgileri tamamen giriş için bloke edilir.