Haber Sitesi Yazılımı

 Ana Sayfa / / Haber Sitesi Yazılımı
Haber sitesi kurmak istiyorsunuz ancak her hangi bir kodlama ve yazılım dili bilgisine sahip değilseniz size mükemmel bir çözüm sunuyoruz. HaberNova uygulamamız ile haber sitenizi biz kuruyoruz, siz yönetiyorusunuz.

Hiç bir teknik bilgi olmadan bir haber sitesi sahibiolabilir miyim diye düşünmenize gerek yok çünkü Marenova olarak biz, size tüm teknik alt yapıyı sağlayacağız. Siz sadece bilgisayar kullanmasını bilen kişiler olun ve öğreteceğimiz resim ve video editleme, kırpma, biçimlendirme, boyutlandırma gibi işlemleri yapabilin. Yerel mi yoksa bölgesel bir haber siteniz olacak size sadece buna karar verin. Bizim size tavsiyemiz ise kesinlikle belirlediğiniz bellirli bir konu alanında haber sitesi işletmeniz. Örneğin Bilardo sporu ile ilgili bir haber sitesi yada cep telefonları üzerine veya mobilya yada dekarasyon. Çünkü alanı geniş tuttuğunuzda içerik yazma konularında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

 
  • haber sitesi
  • 1400 Tl + kdv'den anahtar teslim

  • Haber sitenizi herşey dahil 1400 TL + Kdv'den kuruyoruz. İlk yıl hosting+email hizmeti masrafları bize aittir. Ancak ekstra olarak SSL sertifikası kurdurmak isteyen müşterilerimiz çıkacak masrafları istekleri doğrultusunda ödemelidirler.
  • Yönetim Paneli Hediye

  • Haber sitenizin yönetimi ve güncellemesi için bir yönetim paneli yazılımına ihtiyacınız var. Bizden alacağınız haber sitesinin yönetim paneli için ekstra bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Haber sitenizi her yıl yenilediğiniz sürece ücretsizdir.
  • İlk Yıl Alt Yapı Ücretsiz

  • Hosting ve email hizmetiniz için ilk yıl HOSTING ihtiyacınız için gerekli olan alt yapı hizmeti tarafımızdan ücretsiz olarak sağlanacaktır. Sonraki yıllarda haber sitesi yazılımınızı ayakta tutabilmek için Hosting hizmetinizi yenilemelisiniz.
 

Peki haber sitesi kurarak para kazanmak mümkün mü ? Her türlü web sitesinde olduğu gibi elbette ki mümkündür zira bu düşünce olmasaydı binlerce insan haber sitesi açmak için uğraşmazdı. Ancak bu fikir birazda sizin başarınıza bağlıdır. Benzersiz haberler yaptığınız takdirde her gün ziyaret edilme oranınız arttığında haber siteniz içinde reklam alanları oluşturabilirsiniz. Google gibi reklam hizmeti veren adsense hizmetlerini haber sitenize ekleyerek para kazanabilirsiniz.


Ortalama günde 10.000 kişinin üzerinde bir ziyaretçi sayısı elde ettiğinizde günlük 80-100 arası bir gelir elde etme imkanınız olacaktır. Bu ölçüm Google'ın Adsense hizmeti ölçek alınarak sizlere verilmektedir. Kesin rakamlar değildir ancak kısacası düzgün bir hedef kitlesine hitap eden içerikler oluşturmanız, adsense gelirlerinizin artmasına sebep olacaktır.


Haber sitesi kurmak teknik bilgi ister mi sorusuna ise şöyle yanıt verebiliriz. Eğer bizden kodu yazılmış, testleri yapılmış, google seo optimizasyonu bitmiş ve ayrıca mobil destekli bir haber sitesi yazılımı alıyorsanız, sitenizin kurulumu zaten bizim tarafımızdan yapılacağı için sizin her hangi bir teknik bilgi bilmenize gerek yok. Sadece gerekli eğitimleri alarak haber sitenizi nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz.

 

Haber sitesi kurmak istiyorsanız bizi 0216 472 65 64 numaralı telefonumuzdan hemen arayabilirsiniz !

Ayrıca yazılım ofisimizi ziyaret ederek veya online bağlantı ile konferans görüşme yaparak  DEMO yapılması için 0216 472 65 64 'ten bizi arayın...