Tur Tatil Sitesi

 Ana Sayfa / / Tur Tatil Sitesi
Kullanımı kolay, Müşterilerin keyifle tur seçebileceği ve Kendi Turlarını Oluşturabilecekleri ASP.NET ile yazılmış son teknoloji tur paket yazılımıdır.

Müşterilerim kendi turlarını kendi yaratsın yada hazır turlarımızdan seçerek tatillerini planlasın istiyorsanız Turizm Web Sitesi müşterilerinizin tüm otel, uçak ve tur rezervasyonlarını yapabilecek alt yapı ile hazırlanmıştır. Hazır alt yapımızı size özel yapacağımız turizm web sitesi görseli ile buluşturup sitenizi kısa sürede online yapıyoruz. Havale/EFT yada Kredi kartı ile tahsilatı yapabileceğiniz bir yazılıma sahip oluyorsunuz.

 
  • Hotel Girişi

  • Anlaşma yaptığınız otelleri resimleriyle birlikte sisteme ekleyerek oluşturacağınız tur programına bu otelleri dahil edebilirsiniz. Tur oluştururken sistemde kayıtlı tüm otelleri görebilirsiniz.
  • Kendi Turunu Yarat

  • Tur müşterileriniz dilerlerse site üzerinden kendi turlarını programlayabilmektedir. Konaklayacağı otelleri seçebilirler, ulaşımlarını uçaklı yada uçaksız tercihli yapabilirler.
  • Seyahat Şeklini Seç

  • Ulaşım seçeneklerini uçaklı yada uçaksız olarak müşterilerinizin seçme imkanı olacaktır. Tur hesaplamalaı her iki model üzerinden hesaplanabilmektedir.
 

Benzersiz turlar oluşturarak istediğiniz turu vitrine taşıyabilirsiniz. Ana sayfa vitrin banner görsellerini kendiniz güncelleyebilirsiniz. Vitrindeki turlar sizin seçiminize göre listelenir. Turlar için farklı kategoriler açabilirsiniz. Tur detaylarında otel bilgi ve resimleri incelenebilmektedir.


Tur detay sayfalarında tura ait resimler, tur programı ve konaklanacak yer bilgileri mevcuttur. Tur tarihleri takvim üzerinde gösterilmektedir. Tura katılacak kişilere göre özel fiyatlandırma yapılmaktadır. Ayrıca çocuk sayı ve yetişkin sayıları da farklı çarpanlarla seçilmektedir. İlgili tur sayfasının istenildiği takdirde sosyal ağ paylaşımı entegrasyonu ile facebook üzerinde tanıtımının yapılarak paylaşımı sağlanabilir. Kullanıcılar seçtikleri turu direk satın alabilmektedir. Ayrıc abir üyelik açmasına gerek yok. Bu nedenle hızlı satış oluşturulması hedeflenmiştir. Ama istenirse satış öncesi üyelik aktivasyonu açılabilir.


Tur satın alma işlemi yapıldığında müşteriye otomatik email ve tura ait Voucher sözleşmesi turu satın alan kişinin email adresine gönderilmektedir. Satın alınan turlar, sitenizin yönetim paneli tarafında saklanmaktadır. Tüm kişi ve iletişim bilgileri bu bölümde yer almaktadır. Satın alınan ürünlere ek olarak araç transfer hizmeti ekleyebilmektesiniz. Araç trasnfer rezervasyonu ayrıca tur gibi satın alınması gereken bir üründür.

 

Turunuza ekstra etkinlik ekleyin. Tur satın alanların ekstra etkinlik satın almasını sağlayın.

Yönetim ekranından etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Kendi turunu yaratanlar yada hazır tur alanlar bu etkinlikleri de ekstra satın alabilirler. DEMO İÇİN 0216 472 65 64 'ten bizi arayın...Satış Fiyatı : 1750 €

 
  Tur Tatil Sitesi Demo