Alternatif Sanal Pos Çözümleri

 Ana Sayfa / / Alternatif Sanal Pos Çözümleri
Alternatif Sanal Pos çözümleri

Neden PayU kullanmalısınız

Marenova Ltd. & PayU Türkiye işbirliği ile altı markanın (Bonus, World, Axess, Maximum , AsyaCard ve Card Finans) sanal POS’una hızlı bir şekilde, en uygun komisyon oranlarıyla sahip olun.


Müşterilerinize Payu alternatif sanal pos ile taksit ve ödül puan fırsatları sunarak satışlarınızı artırın. Ücretsiz sunulan PCI DSS ve SSL sertifikalarına sahip ödeme sayfaları, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri ve 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ile risklerinizi (chargeback) en aza indirin. Alternatif sanal pos hizmeti, başvurunuzun onaylanmasının ardından bizden satın almış olduğunuz eticaret sitesine hızlıca eklenir.

 
 
 

Adım -1-

Müşteriniz, bir ürün ya da hizmeti, web sitenizden alışveriş sepetine ekler.

 
 

Adım -2-

Müşteri ödeme işlemini taksitle ya da tek çekimle gerçekleştirir.

 
 

Adım -3-

Sahtecilik şüphesi taşımayan işlemler gerçek zamanlı olarak onaylanır.

 
 

Adım -4-

Müşteri alışverişini tamamladıktan sonra işyerinin websitesine döner.

 

PayU One Tüm ödeme ihtiyaçlarınıza uygun çözüm

PayU One size nasıl avatajlar sağlar?

PayU One ile 17 bankanın sanal POS'unu tek bir noktadan kullanarak hem bankalara Sanal POS kullanım ücretinde tasarruf sağlamış olursunuz hemde bütün kartlardan para tahsilatı yapabilirsiniz. Alternatif Sanal POS hizmetini eğer bankalardan POS alamıyorum diye düşünüyorsanız bankaların Sanal POS vermediği hiç kimseye PayU POS sistemi kurulamaz. Alternatif Sanal POS kurulumunda formalite aynıdır. PayU One ile müşterileriniz ikinci alışverişlerinde kart bilgisi girmeden alışveriş yapabilirler.

 

Kesilen kaomisyon tutalarınız size fatura edileceği için PayU One komisyonlarını vergilendirebileceğiniz için size Vergi Avantajı sağlayacaktır. PayU One sisteminde üye iş yerlerine ödemeler her Cuma yapılır. Böylelikle bankalarda olduğu gibi 45-90 gün beklemek zorunda değilsiniz.

Nasıl Çalışıyor ?

Sitenizden alışveriş yapan müşteriniz ödeme işlemine başladığında PayU'nun Ortak Ödeme Sayfasına ya da bizim API ile özelleştirdiğimiz ödeme sayfasına yönlendirilir. Müşteri, kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra kart bilgilerini ve yararlanmak istediği ödeme seçeneğini peşin yada taksit olacak şekilde seçerek ödemesini gerçekleştirir. İşlem eğer sahterkarlık içermiyorsa PayU tarafından incelenerek onay verilir ve müşteriniz başarılı işlemin ardından tekrar web sitenize yönlendirilir.

 

Kredi kartı yada banka kartı fark etmez. Hepsiyle ödeme alabilmek için alternatif Sanal POS ihtiyacınıza en iyi çözüm PayU.