Emlak İlan Sitesi

 Ana Sayfa / / Emlak İlan Sitesi
Pro Emlakçı Web Sitesi

Pro Emlakçı Web Sitesi

Emlakçılar için profesyonel emlak sitesi

 
 

Neden Emlak Sitesi ?

İşinizi Önemseyin
Emlak ilanlarınız, ilan sitelerinde kaybolmasın. Internet üzerinde yeriniz sabit olsun. Firmanızın bir marka değeri olsun. Size ulaşmak isteyenlerin akıllarında bir adres bırakın. Müşteri kitlenizi ziyaretlerle arttırın ve onları önemsediğinizi, işinizi profesyonel görüş ile idare ettiğinizi gösterin. Herşeyden önemlisi sahip olduğunuz portföyü kimseye ücret ödemeden internet üzerinde gösterin.
 

Ziyaretçileri karşılayan mükemmel banner tasarımı ilanlarınızı banner olarak atayabileceğiniz profesyonel bir web yazılımıdır. Grafik tasarımlarıyla uğraşmadan girdiğiniz ilanları istediğiniz an banner olarak web sitenize ekleyebilirsiniz.

İncelediğiniz emlak sitesi, son yazılım teknolojisi olan Asp.Net C# ile geliştirilmiştir. Yazılım sektöründe bilinen en profesyonel yazılım geliştirme dili olan c#, Microsoft tarafından geliştirilen bir arayüze sahiptir. Mimari yapısı ile ekstra güvenlik katmanları sağladığı için bu dilde yazılan programlar ekstra güvenliği de sahip olurlar.

Yönetim paneli ile kolay bir güncelleme imkanına sahip olacaksınız. Emlak sitenizi hiç kimseye ihtayaç duymadan kendiniz güncelleyebileceksiniz. İlanlarınızı dilediğiniz an ücretsiz olarak ekleyebileceksiniz. Word ekranında yazı yazmak kadar kolay bir arayüze sahip olan bu web sitesi paketi, arayuz renkleri değiştirilebilir imkana sahiptir.

Ön yüz tasarımı talebiniz üzerinde farklı tasarlanabilir. Sizin seçtiğiniz farklı model grafik tasarımına da dönüştürülebilir. Esnek yapısı sitenin kolay kullanılmasına ve kolay değiştirilmesine imkan sağlamaktadır.