Marenova Ekibi

 Ana Sayfa / / Marenova Ekibi

Marenova webde yerini aldı

ilk olarak 2006 yılında bir şahıs firması olarak kurulan Marenova, web üzerinde marenova.net olarak yayın hayatına başladı. Müşterilerimizle birlitke kurduğumuz güvene dayalı dialoglar sayesinde limandan demir aldık. Marenova; dünya üzerinde 8 ülkede web sitesi kurulumu yapan bir firmadır. Marenova kelimesi Portekizce’den gelmektedir. Yeni denizlere açılmak manasına gelmektedir. Çoğu müşterimiz unvanımızın anlamını merak etmekte. Bu nedenle açıklama yapmaya ihtiyaç duyduk.

Kuruluş 2006

Faydalı firma modeli

MareNova genel müdürü Mert K.A., "Günümüz iş yaşamının zorluklarını göz önünde bulundurarak, yazılımlarımıza en yeni teknolojilerinin sağladığı avantajları ekleyerek kullanımı ve yönetimi oldukça basit sistemler geliştirmekteyiz. " diyor. Mert K.A., MareNova bünyesinde, güvenli veri ve iletişim altyapılarını, yüksek performanslı ve kesintisiz şekilde kullanmaya ihtiyaç duyan kurumlar için, servis seviyesinde garantiye sahip çözümler yaratacak, analiz, planlama ve uygulama birikimine sahip uzman bir insan kaynakları profili ile çözümler üretildiğini söylemektedir.

Mert K.A.

Görsel sanatlar uzmanı

Görsellik projeyi yansıtan kriterdir. Bu nedenle can alıcıdır. Önemli olan sadece kullanıcının gözünde hoş gözükmesi değil görselliğin projenin havasını da yansıtabilmesidir. Örneğin bir güzellik sitesi sahibi iseniz ama web siteniz bir otomobil sitesine benziyor ise proje orada ölmüş demektir.Çünkü web siteniz dinamik olarak yeterli olsa bile görsel açıdan kendini ifade edemeyecektir. Bundan kurtulmak için proje üretirken projenin havasını da hissederek görselliğe yansıtmalısınız.Her sektördeki görsellik anlayışı değişebilir. Web sitesinin daha hızlı açılması hedeflenmiş ise görsellik arka planda olabilir. Ön planda renkler ve stiller gösterilebilir.Görselliğin daha az olması ve flash gibi eklentilerin çok az kullanılması web sitesinin daha hızlı açılmasını ve sade görünmesini sağlayacaktır.

Şemsi Gerz

Teknolojimizle birlikte biz de büyüdük

MareNova Ltd.Şti., bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan yazılım ve teknik servis hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır. Misyonumuz, firmalara bilişim tabanlı çözümler sunmak, bu yolla şirketlere verim ve performans artışı avantajı sağlamaktır.

Limited Şirket olduk 2009

Kurumsal Pazarlama Direktörü

Pazarlama müdürümüz İbrahim BAYCAN satış ve satış sonrası hizmetlerimizi ürünlerimize göre gelitirmeye devam ettiğimizi vurguluyor. Büyüyen pazar ve artan rekabet karşısında pazarlama ve satış faaliyetlerini daha etkin kılmak, amaçlara en etkili şekilde ulaşılmasını sağlamak, satışçıların motivasyon ve performanslarını yükseltmek, firma kârlılığını ve müşteri mutluluğunu sağlamaya yönelik stratejiler geliştirmek ve bu yönde bir bilinçlenme ve alışkanlık kazandırmak için çalışmalarımızı eğitim desteklerimizle sürdürmekteyiz.

İbrahim Baycan

Yönetmenimiz

1980 Sivas doğumlu olan yönetmenimiz, profesyonel yönetmenlik kariyerine oldukça zorlu eğitim süreçlerinden geçerek ulaştı. Özellikle mesleki bilgiye önem vererek sürekli eğitimle güncellenen bir maratonun içinde yer aldı. Edius Hd kurgu, Final Hd Cut Kurgu, After Efekt, Donanım Ve Sistem Kurma, Donanım Ve Sistem Kurma, Video Montaj ve Tüm Teknikleri, Color Collection, Mix Mastering gibi işin mutfağında gereksinim duyulabilecek ve tüm prodüksiyon çalışmalarında kusursuz işler teslim edebilmek için donanım ve yazılım eğitimlerini, sektörün referanslı kurum ve kişilerinden alarak kendini geliştirmeyi başarmıştır.
Almış olduğu eğitimler, ustalarla çalışma avantajı, aldığı tüm işlerde mutlak müşteri memnuniyeti olarak yansımış ve kısa sürede sektörün aranan isimlerinden biri olmanın mutluluğunu yaşatmıştır. Yürütülen tüm işlerde, kurumsal proje akışları uygulanarak ve bir terzi hassasiyetiyle hizmetler üretilirken, müşteri beklentilerini üst seviyede algılayan ve doğru projeler üretilerek mutlak memnuniyet oluşturulmuştur.

Yüksel Torun

Size sunabileceğimiz hizmetler

-Microsoft Sql Server Veri Tabanı Kurulumu, Yönetimi ve Teknik Destek Hizmetleri. -Oracle Serileri Veri Tabanı Kurulumu, Yönetimi ve Teknik Destek Hizmetleri. -Microsoft ISA ve Forefront Tabanlı Client Firewall ya da Proxy Sistemleri Kurulumu Yönetimi ve Teknik Destek Hizmetleri. -IIS, DNS, Mail Sunucuları Kurulumu, Yönetimi ve Teknik Destek Hizmetleri. -Disaster Server, disaster server programı Kurulumu, Yönetimi ve Teknik Destek Hizmetleri. -Cisco Systems Ürünleri VoIP sistemleri Kurulumu ve Sunucu Sistemli Kayıtlama. -API ve GUI uygulmaları, Web Service, XML bağlantıları

Yeteneklerimiz