Google Adwords Reklamları

 Ana Sayfa / / Google Adwords Reklamları

Google AdWords ile vakit kaybetmeden Yeni Müşteriler Kazanın !Adwords reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi Google'da arayan kişi ve kuruluşlar arama listelerinde en başlarda ve sayfa altlarında görürler. Sadece reklamlarınıza tıklayarak sitenize giriş yapan kişilerin bu tıklamaları karşılığında Google Kredinizden küçük bedeller düşer. Görüntülenme ve tıklanma sayılarınızı ve anlık harcamalarınızı online olarak adwords hesabınızda görürsünüz. Arama Ağı; Google Arama, Alışveriş, Haritalar, Görseller ve Gruplar'ın yanı sıra AOL gibi Arama Ağı iş ortağı sitelerini kapsar. Arama ağında yayınlanan reklamlar hem Google arama sonuçlarında hem de arama ağındaki Arama Ağı İş Ortağı sitelerinde metin reklamları şeklinde gözükür. Reklamlar, Google sayfasının üst, yan ve alt kısımlarındaki sarı bantlarda sponsorlu reklamlar olarak yer alır.

google adwords

Tam da bu esnada biz devreye size yardımcı olmak için giriyoruz. Size sunacağımız Adwords Danışmanlık Desteği ile reklamınızı beraber yapılandırıyor ve hesedef kitleyi, hedef saati ve coğrafi alanları birlikte belirliyoruz. Anahtar kelimeleri belirleyerek, firmanızın sunduğu ürün ve hizmetlere göre reklamlarınızın gösterilmesinde planlama yapıyoruz. Dilerseniz dil seçenekleriyle hedef belirleyerek doğru müşteri ve kitleyi firmanızla buluşturmada yardımcı oluyoruz.

Google reklamlarında doğru metin kurulduğunda ve doğru başlıklar oluşturulduğunda gerçekten mükemmel geri dönüşler alabilmektesiniz. önettiğimiz Google Adwords kampanyaları için harcama bütçesine göre %10 ile %25 arası hizmet bedeli alınmaktadır. Büteçenizi baştan belirler ve hiç bir şekilde ek ödemelere maruz kalmazsınız. Hesap bakiyeniz bittiğinde reklamlarınız otomatik olarak durdurulur ve siz süpriz ödemelere maruz kalmazsınız. Google Sertifikalı Uzman ekip MARENOVA.NET ile çalışmanın güven ve kazançlarına sahip olun.