Paralax Web Sitesi

 Ana Sayfa / / Paralax Web Sitesi
Paralax Web Sitesi

Paralax Web Sitesi

Özellikle tablet ve mobil cihazlar için geliştirilmiş bir web sitesidir. Sayfanın bilgisayar üzerindeki görünümü ise size muhteşem bir akış gösterisi ile sunulmaktadır. Web sitesini gezinirken sayfaları aşağılara doğru kaydırdığınızda arkada resimlerin de değiştiğini göreceksiniz. Mobil cihazarda tamamen parmaklarla yönetilecek şekilde tasarlanmış bu yapı, site ziyaretçilerinin sizi asla unutmamasını sağlayacak. Aynı gün kurulum avantajı ile böyle bir siteye hemen sahip olabilirsiniz. Kredi kartınız yok ise telefonla bizi arayarak kurulum için yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Paralax son derece modern hatalara sahip uzun yıllar akımı sürecek bir tasarımdır. Dünya üzerinde paralax sistem geliştiren sayılı şirketlerden biri ve ülkemizin bu manada gurur kaynağıyız. Bu sistem üzerinde istediğiniz takdirde video filmler oynatabilmek mümkündür. Aslında paralax her yönüyle bir çok şeyi flexible yapısı sayesinde uygulamaktadır.

Özellikle Google’un Parallax sitelerin resim ve metinlerini algılamak konusunda oldukça başarılı olduğunu görebiliriz. Paralax web siteniz google için design edilmiştir.