Web Sitesi Tasarımı

 Ana Sayfa / Yazılımlar / Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi kurmak şimdi çok kolay. Web sitesi tasarımı sizin için etkili olan modeli seçip başlayın. Yıllık yenileme için sadece HOSTING Hizmetinizi ödemeniz yeterlidir.

Adonis size profesyonel web sitesi kullanma deneyimini sunar. Üstün yönetilebilirlik kabiliyeti saysinde web sitenizi dilediğiniz gibi güncelleyebileceksiniz. Web sitesi tüm mobil tablet cihazlarla uyumlu çalışır. Web sitesi aşağı doğru kaydırdıkça hareketli animasyonlarla bir akış sağlanmıştır. Ana sayfa içeriğine videolar ekleyebileceğiniz kuvvetli bir tanıtım bölümüne sahiptir. Anlık haber ve duyurularınızı yapabilmenize olanak tanımaktadır.

290,00 TL
Demo Satın Al

Mirana web sitesi tasarımında popüler trendlerden birisi, “parallax scrolling” adı verilen bir kaydırma sistemi bu web sitesi için söylenecek en doğru sözdür. Özellikle gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalar için, cafe ve restoranlar için tasarlanmış son derece etkili bir uygulama sitesidir.

290,00 TL
Demo Satın Al

Mobil uyumlu olan Orela Responsive Web Sitesi Tasarımı ile tüm internet tarayıcılarına, tüm tablet ve telefonlara uyumlu sorunsuz kulanabileceğiniz bir tasarımdır. Ayrıca bir yönetim paneline ücret ödemeden içeriğini dilediğiniz an güncelleyebileceğiniz bir yönetim paneli ile size güncelleme kolaylığı sağlamaktadır. Ürünlerinizi e-ticaret mantığı gibi listeleyebilir hatta sipariş alabilirsiniz. Bir E-ticaret sitesinden tek farklı kredi kartı tahsilatı yapmamasıdır. Onun dışında sınırsız ürün ve kategori oluşturabilirsiniz.

290,00 TL
Demo Satın Al

Fashion görünümlü tam sayfa tasarım olan Novella Web Sitesi Tasarımı, makyaj, kuaför, güzellik salanu ve bunlara aksesuar temini sağlayanlar için kullanımı uygundur. Mobil desteği sayesinde tablet ve akıllı telefonlarda uyumlu çalışmaktadır. Böylece bir mobil uygulama yazdırmanıza gerek kalmaz. Yönetim paneli sayesinde web sitenizin içeriğini istediğiniz an güncelleyebileceksiniz.

290,00 TL
Demo Satın Al

E-ticaret gibi ürünlerinizi listeyebileceğiniz Fontes web sitesi tasarımı modern bir görünümle ziyaretçilerinize keyifli bir internet sitesi ziyareti sunmayı hedefliyor. Tüm mobil ve tablet cihazlarla uyumludur. Son teknoloji yazılım ile geliştirilmiş ve Google dostu, ürün ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz bir sitedir.

290,00 TL
Demo Satın Al

Sağlık sektörüne yönelik hazırlanmıştır. Poliklinikler ve diş hekimleri de DentalPro web sitesini kullabilirler. Kurumsal olarak tüm kurum alt yapısına uygun  ve dinamik sayfa oluşturabileceğiniz profesyonel bir web sitesidir. Yönetim paneli ile sitenizi kolay güncelleyin.

290,00 TL
Demo Satın Al

Diş hekimleri ve Diş merkezleri için geliştirilmiş Adentist web sitesi tasarımı, klinik bilgilerinizi ziyaretçilerinize şeffaf bir biçimde gösterebilmeniz için tasarlanmıştir. Yönetim paneli ile web sitenizin içeriğini değiştirebilecekseniz. Google Analytics bağlantısını web siteniz ile kurup analizlerini kendiniz yapabileceksiniz.

290,00 TL
Demo Satın Al

Paralax ve dinamik site mantğını bira arada birleştiren Gravis web sitesi tasarımı ziyaretçilerinizi modern bir görünüm ve işleyiş ile karşılar. Tasarımlar arasında dikkat çekmeyi başaran ONE PAGE tasarım modeli ile yapılmıştır. Tek sayfada sitenizin tüm içeriğini bulabilirsiniz. Yönetim paneli sayesinde web sitenizi dilediğiniz an güncelleyebileceksiniz.

290,00 TL
Demo Satın Al

Türkçe ve İngilizce olarak 2 dilde hazırlanmış olan Rubana web sitesi tasarımı profesyonel olarak size web hizmeti sunmaktadır. Yönetim panelli  ve 2 dil ile çalışan web sitesidir. Mobil uyumu ile mükemmel gösterim sağlar.

390,00 TL
Demo Satın Al

Fuga web sitesi tasarımı hizmet sektörü için geliştirilmiştir. Temizlik firmaları, oto yıkama, ilaçlama, boya, badana, tadilat ve tamirat yapan firmalar başta olmak üzere bir çok hizmet sektörüne uygundur. Yönetim paneli ile web sitenizi istediğiniz an güncelleyebilirsiniz.

290,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 11 Web Sitesi Tasarımı
ASP.NET ile yazılmış profesyonel bir sitesi tasarımı paketidir. Yönetim paneli ile sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Google SEO hazırdır.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 12 Web Sitesi Tasarımı
Banner ve içerik resimlerinizi kendinizin güncelleyebileceği dinamik yönetim web siteniz hemen kuruluma hazır.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 13 Web Sitesi Tasarımı
Tam sayfa çalışan JQuery teknoloji kullanılarak hazırlanmış web sitesi tsarım paketidir. Aynı gün web siteniz yayında.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 14 Web Sitesi Tasarımı
Türkçe ve ingilizce 2 dil olarak yayınlanan bu site üzerinde dilerseniz TEK ürün ile PAYPAL para tahsilatı yapabilirsiniz. Google SEO uyumludur.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 15 Web Sitesi Tasarımı
Tek sayfa üzerinde çalışan LANDING model olarak adlandırılan responsive web sitesi tasarımıdır. Responsive mobil uyumludur.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 16 Web Sitesi Tasarımı
Kurumunuzu online ortamda en iyi şekilde tanıtmanıza olanak sağlayacak bu  web sitesi, dinamik yönetim paneli ile güncellenebilir. Asp.Net yazılımıdır.


350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 17 Web Sitesi Tasarımı
Kolay güncelleme ve ürünlerinizi eticaret modeli gibi listeleme imkanı sunar ! Wow dedirtecek nitelikte bir web sitesidir.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 18 Web Sitesi Tasarımı
Mükemmel ötesi bir tasarımla tanışmanın şimdi tam zamanı. Full mobil telefon destekli harika bir web sitesine aynı gün sahip olabilirsiniz.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 19 Web Sitesi Tasarımı
Sol menü yapısı ile sayfa içeriğinizi sağ alanda görmenizi sağlayıp sabit sol menüye her an erişime izin veren bu web sitesi eşsizdir.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 20 Web Sitesi Tasarımı
Bayi modülü bulunan rengarenk animasyonlu vitrin yapısı ile dikkat çeken kurumsal web sitesi tasarımıdır. Mobil uyumlu web sitesidir. Google SEO uyumludur.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 21 Web Sitesi Tasarımı
Banner ve içerik resimlerinizi kendinizin güncelleyebileceği dinamik yönetim web siteniz hemen kuruluma hazır. Yönetim panelli web sitesi.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 23 Web Sitesi Tasarımı
Danışmanlık, eğitim yada benzeri konularda faaliyet gösteren firmalar için tasarlanmış mobil destekli son teknoloji yazılım web sitesidir.


350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 24 Web Sitesi Tasarımı
Tüm mobil ve tablet cihazlara uyumlu, mükemmel grafik arayüzü olan Google dostu profesyonel web sitesidir. Yönetim Panellidir. Asp.Net ile yazılmıştır.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 25 Web Sitesi Tasarımı
Modern tasarımı, mükemmeler renk uyumu ve 100% banner yapısı ile dikkat çekici web sitesi tasarımıdır. Tablet ve cep telefonlarına uyumludur.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 26 Web Sitesi Tasarımı
Paralax model en yeni nesil responsive web sitesi tasarımı, size başka bir tarz katacak. Responsive mobil uyumludur. Yönetim paneli ile kendiniz güncelleyin.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 27 Web Sitesi Tasarımı
Doktorlar, hastaneler, diş hekimleri ve özel klinikler için tasarlanmış profesyonel web sitesi yazılımıdır. Mobil desteği bulunmaktadır.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 28 Web Sitesi Tasarımı
Hukukçular için tasarlanmış avukat web sitesidir. Mobil özelliği ile tablet ve telefonlarda mobil web sitesi olarak çalışır.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 29 Web Sitesi Tasarımı
Sağlık kurumları, doktorlar, klinikler için geliştirilmiş ve tüm içeriğini yönetim paneli ile güncelleyebileceğiniz dinamik web sitesidir. Mobil yazılımı bulunmaktadır.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 32 Web Sitesi Tasarımı
Kurumsal firma ve ürün tanıtımı için ideal bir yapısı olan 3 Dil seçenekli modern ve mobil destekli web sitesi tasarımıdır. Tüm sitelerimiz yönetim panellidir.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 40 Web Sitesi Tasarımı
Mobilya satışı yapan ve dekorasyon işi ile ilgilenen firmalar için geliştirilmiştir. Tablet ve mobil cihazlarla uyumludur. Yönetim panelli web sitesidir.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 41 Web Sitesi Tasarımı
Kolay güncelleme ve ürünlerinizi eticaret modeli gibi listeleme imkanı sunar ! Wow dedirtecek nitelikte bir web sitesidir. Yönetim paneli ile kendiniz güncelleyin.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 42 Web Sitesi Tasarımı
Beyazeşya ve ürün satışı yapmak isteyen firmalar için geliştirilmiş özel web sitesidir. Tüm mobil ve tablet cihazlarda mükemmel çalışır.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 45 Web Sitesi Tasarımı
İnşaat firmaları için hazırlanmış son teknoloji BLOG yapısını da barındıran muhteşem hızlı bir sitedir. Mobil ve Tablet uyumlu çalışmaktadır. Asp.Net yazılımıdır.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 47 Web Sitesi Tasarımı
İnşaat firmaları için özel olarak tasarlanmış, projelerinizi sergileyebileceğiniz mobil uyumlu, yönetim panelli web sitesi tasarımıdır.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 49 Web Sitesi Tasarımı
Sayfa aşağı kaymayan yapısı ile farklı bir web tasarımı örneği sergiler. Tüm içeriklerinizi web sitenizde tam ekran olarak gösterebilmektesiniz. Asp.Net yazılımıdır.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 48 Web Sitesi Tasarımı
Profesyonel inşaat web sitesidir. Son teknoloji yazılım ürünüdür. Mobil ve tablet cihazlarda harikalar yaratır. İnşaat firmaları projelerini rahatça sergileyebilir.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite 46 Web Sitesi Tasarımı
Tek sayfa üzerinden çalışan bu site her sektöre uyum göstermektedir. Mobil ve Tablet uyumlu LANDING PAGE teknolojisine sahiptir.

350,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite Slice Restaurant Web Sitesi Tasarımı
Mükemmel bir Cafe/Restaurant teması. Bu temayı seçmeniz durumunda web siteniz size özel istediğiniz dilde kodlanacak ve mobil uyumlu web sitesiniz olacak.

790,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite Lambert Web Sitesi Tasarımı
Size özel tasarlanır. 1 Hafta içerisinde tüm kodlaması yapılarak istediğiniz dilde teslim edilir. Tamamen mobil tasarım olarak yayınlanır.

790,00 TL
Demo Satın Al

Tur Tatil Sitesi
Tatil ve tur satan firmalar için hazırlanmış anahtar teslim mobil özellikli Tur Tatil Sitesi yazılımıdır. Paket tatil turları oluşturabilmektesiniz.

7500,00 TL
Demo Satın Al

Haber Sitesi Yazılımı
Haberlerinizi videolu, resim galerili olarak girebildiğiniz profesyonel ve mobil destekli haber sitesidir. Google SEO optimizasyonludur.

950,00 TL
Demo Satın Al

Sigorta Acente Sitesi
Sigorta acenteleri için tasarlanmış AcenteWeb uygulaması aynı zamanda mobil çalışma özelliği taşımaktadır. Hızlı poliçe teklif oluşturabilirsiniz.

790,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite Hospitals Web Sitesi Tasarımı
Sağlık  firmaları için hazırlanmış tanıtım amaçlı içerik yayınlayabileceğiniz yönetim panelli web sitesidir. Sosyal medya bağlantıları mevcuttur.

790,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite Anara Web Sitesi Tasarımı
1 Hafta içinde yönetim paneli ile hazırlanacak web sitesi, kurumunuza yada size özel içeriklerle oluşturulacaktır. Mobil sürümü ile birlikte.

790,00 TL
Demo Satın Al

Süpersite Build Pro Web Sitesi Tasarımı
1 Hafta içinde size özel olarak kumunuzun içerikleriyle hazırlanır. Yönetimi tamamen sizde olan bu site inşaat sektöründe faaliyet gösterenlere en ideal çözümdür.

790,00 TL
Demo Satın Al