İptal ve İade Koşulları

 Ana Sayfa / / İptal ve İade Koşulları

1- Aldiginiz hosting hizmetiyle ilgili ödeme iptal ve iade talebiniz olduğu taktirde, paketi aldıktan sonraki 3 iş günü içinde bunu bize bildirmeniz durumunda paraniz iade edilecektir. Bu 3 günlük kullanim için herhangi bir kesinti yapilmayacaktir.Hesap baslangiç tarihinden 3 günden fazla süre geçmis olan müsterilere iade yapilmamaktadir. Ancak hesaplarini devredebilirler ve bu sorumluluk tamamen kendilerine aittir.

2- Hosting dışındaki diğer ürünlerde  e-ticaret, firma sitesi, yazılım, yazılım kurulumu, şablon kurulumu ve diğer ek hizmetlerde geri iade istendiği takdirde, ilgili yazılımın kurulumu yapıldıktan sonraki 3 gün içerisinde iptal ve iade bildirimi yapabilirsiniz, başvurunuzdan sonra kurulum ücreti kesilerek kalan miktar 3 gün içerisinde iade edilir. 3. günden sonra yapılan ödeme iade talepleri kabul edilmez.

3- Alan adi tescilleri ICAN ve ODTÜ(.tr uzantili) tarafindan belirtlenen normlar dogrultusunda tamamiyle online olarak firmamiz vasitasiyla tescil edildiginden iade kabul edilmemektedir. Tescil ettiginiz alan adi tescil süresi itibariyle tamamen kurulusunuza yada sahsiniza ait olup firmamiz tarafindan araciligi yapilmaktadır. isteginiz dogrultusunda tarafimizdan saglanan alan adını başka bir servis saglayiciya aktarma hakkinada sahipsiniz

4- Yukarıda belirtilen hususlar doğrultusunda geri iade islemi için müsterilerin bu isteklerini kullanici bilgileri ile birlikte yazili olarak bildirmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak ücretin iadesi; tarafimizdan hizmet alindiginda Havale/EFT ile yapilmissa, Havale/EFT'nin yapildigi banka hesap numarasina, kredi karti ile yapilmissa kredi kartina iade yöntemi ile yapilacaktir. Ödeme sırasındaki vergi ve sanal pos komisyon kesintileri iade bedelinden çıkarılır, geri iade islemi tarafimizca onaylandiktan sonra takribi en geç 7 gün içerisinde gerçeklestirilecektir.

marenova.net - Marenova Bilişim Telkomünikasyon ve Teks.Hiz.Tic.Ltd.Şti.