Neden Marenova Hosting ?

 Ana Sayfa / / Neden Marenova Hosting ?
Sunucu Hizmetimiz Firewall ile korunmaktadır, sitelerinize yapılan ataklar engellenmektedir. Marenova, butik hosting hizmeti vermektedir. Sadece kendi yazdığımız yazılımları kendi sunucu alanımızda çalıştırmaktayız.

Sunucu hizmetimiz üzerinde ayrıca anlık Realtime çalışan virüs koruma programları ile olası bir tehlikeyi önler ve sistemin sürekli çalışabilirliği üst düzeyde sağlanmış olur.Her türlü riske karşılık sunucu cihazı günlük yedeklenmektedir. Olası bir çökme anında en son yedekten çok hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanabilmektedir.

 
  • Güvenli Altyapı
  • Güvenli Altyapı

  • Sunucu hizmetimiz, Fortigate marka Firewall cihazlarıyla güvenlik altında alınmıştır. Ayrıca uzak bağlantı için sadece belirli bir IP'den sisteme erişildiği için tam güvenlik hedeflenmiştir.
  • Email Monitoring
  • Email Monitoring

  • Toplu eposta gönderleri sunucularımız üzerinden yapılmamaktadır ve saatlik gönderim kontrollüdür. Ayrıca IP adreslerimiz Blacklist kontrolü için MONITORING edilmektedir.
  • limitsiz hizmet
  • Limitsiz Hizmet

  • İşletmenize uygun web sitesi paketlerimizden satın aldığınızda, hosting hizmetini limitsiz olarak kullanabilmektesiniz. Sınırsız güncelleme imkanına sahip olabilirsiniz.
 

Sunucu hizmetimize dışarıdan FTP ile bağlantı yoktur. Zaten kendi yazdığımız yazılımlar bu sunucu hizmeti üzerinde çalıştığı için, temiz kod yapılarını içeren güvenli bir sistemin çalışması esas alınmıştır. Bu nedenle belirsiz kişilerin bu hizmete erişimi tarafımızca engellenmektedir. Biliyorsunuz ki paylaşımlı hosting satan firmalar, bu hosting alanına nasıl bir içerik atılacağı ile ilgilenmezler. Bu nedenle bir script ile de sunucu içerisinde saldırı yaparak siteleri çökertmek mümkündür. Marenova, hosting hizmetlerine bu nedenle bilinmeyen kişilerin bağlanmasını engeller.


Sunucu hizmetlerimizde kullandığımızda donanımlar her zman güncel donanım olmaktadır. Aynı zamanda oluşabilecek tüm arıza risklerine karşılık donanımlar çift parça olarak alınmak ve 1 parçası yedekte acil müdahale için saklanmaktadır. Böylelikle onarım için ayrılmış süre kısa tutulmaktadır. Hepsi en yüksek verimi alabilmek, donanımsal arızalara karşı hazırlıklı olmak ve benzersiz performans sunabilmek için özenle seçilmiştir.


Sunucu üzerindek Power üniteleri çifttir. Bunun nedeni 7 gün 24 saat açık olan bir cihazın oluşabilecek güç ünitesi problemlerine karşılık arıza ve duraksamaya neden olmadan işlemlerine devam etmesi için tercih edilmiştir. Harici Firewall cihazı ise ayrıca kendi başına bir Power ünitesi ile dışardan beslenmektedir.

 

Süper Web Siteleri ile sınırsız Hosting !

Kurumsal Süper web sitelerimizden satın alan müşterilerimiz sınırsız hosting alanına sahip olmaktadır. Ayrıca bu sitelerden satın alan müşterilerimizin web siteleri otomatik olarak akıllı kurulum teknolojisi ile sunucu üzerinde kurulmaktadır. Güvenli bir ASP.NET C# yazılımı ile geliştirilen Süper Web Siteleri, yönetim paneli sayesinde sınırsız hsoting kullanım gücüne sahiptir.