Marka Tescil Belgemiz

 Ana Sayfa / / Marka Tescil Belgemiz

Marka, bir şirketin yasal tüm varlığı temsil eder!

Kurulduğumuz zman firmamız için bulduğumuz isim çok özeldi. Bizim için artık ailemizin bir ferdiydi. Bu denli önemli bir ismi, taşıdığım TC kimlik belgesi gibi bir belge ile yasal olarak tescil ettirmek istedik. Bu nedenle MARENOVA ismini koruma altına aldık. Bize yardımlarından dolayı MARGEM PATENT'e teşekkürü bir borç biliriz.

 
Türk Patent Enstitüsü'nden Tescilli bir marka olarak tescilsiz markalara göre büyük avantajlı olduğumuzu biliyoruz.
 
  • Marka Tescil Belgemiz

  • Tescil belgemiz sayesinde haksız kazanç girişimlerini kolaylıkla engelleyebileceğimiz gibi yaptırımlarda uygulayabilmekteyiz. Değer taşıyan herşey gibi Marenova markasıda bizim için değerli ve koruma altındadır. Markamızın tescili ile, kullandığımız Marenova ismi, logomuz ve ayırt edici karakterimiz koruma altındadır. Marenova markasının aynısı veya benzeri başka firmalarca veya kişilerce; söz konusu tescilli markanın aynı mal ve/veya hizmetleri için kullanılamaz, taklit edilemez.
  • Margem Patent

  • Margem Patent
  • MARGEM, müvekkillerine Fikri ve Sınai Mülkiyet hakları ile ilgili danışmanlık hizmeti veren Türk Patent Enstitüsü nezdinde vekil bir firmadır. Patent konusunda çözüm ortağımız olan Margem Patent, işinde dürüst ve güvenilir hizmet veren ve bizlerinde tavsiye edebileceği bir Marka Araştırma ve Geliştirme Merkezidir.