Sigorta Acentesi Sitesi

 Ana Sayfa / / Sigorta Acentesi Sitesi
Sigorta Acente Sitesi

Sigorta Acente Sitesi

Sigorta acenteleri için tasarlanmış AcenteWeb uygulaması aynı zamanda mobil çalışma özelliği taşımaktadır. Web siteniz tüm mobil cihazlarla uyumlu çalışacak şekilde geliştirilmiştir. Hasar dosyalarınızı müşterilerinizin takip edebileceği bir veri giriş alanı bulunmaktaıdır. Üstelik tüm ürünleriniz için standart bir teklif formu bulunmaktadır. Böylece ziyaretçiler tarafından şirketinizle iletişime geçilmesi esas alınmıştır. Ayrıca ana sayfada 3 özel ürün ile ilgili hızlı teklif alma işlemi sayesinde poliçe üretilmeniz için tüm gerekli bilgiler müşterilerinize teklif oluşturabilmeleri için sunulmuştur. Tamamını kendinizin yönetebildiği bu sistemde gelen teklifleri ve cevaplanan teklifleri izleyip raporlayabilmektesiniz. Ayrıca teklif verdiğiniz poliçelerinizi işaretleyip daha sonra bunlar üzerinde değerlendirme çalışmaları yapabilmektesiniz.

 
 

Diğer tüm sigorta ürünleriniz için müşterinizin hızlı teklif almalarına yönelik olarak hazırlanmış standart teklif formları bulunmaktadır. Bu teklifler email ile adresinize ulaştırılmaktadır. Sistemden alacağınız teklif formaları için email tanımlamasını yönetim paneli içerisinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Web sitenizin yıllık yenileme veya aktivasyon ücreti gibi yenileme ücreti yoktur. İlk yıl ödeyeceğiniz ücret ile web sitenizin barındırılacağı alan, email adresleriniz ve web sitenizin yayınlanması hizmetlerini satın almış olursunuz. Web siteniz aynı gün yayına girer. Sitenizi hızlı bir şekilde yönetim paneli ile güncelleyebilirsiniz. İstanbul dışında olan müşterilerimiz ile Uzak bağlantı programı kullanarak eğitimleri verip sitelerini nasıl kullanacaklarını öğretiyoruz. Aynı şekilde email kurulumlarınız içinde yine uzak bağlantı ile destek vermekteyiz.